Lato zaczyna się w Gdyni.

Instagram

Cudawianki/Cudanews /Cudawianki wspierają Bottle Spirit Polska!

Cudanews

Cudawianki wspierają Bottle Spirit Polska!

A we wtorek… małe ogłoszenie! Tak się składa, że z każdym rokiem staramy się być trochę bardziej eko w naszych cudawiankowych działaniach, a dzięki temu możemy włączać się w różne ciekawe akcje. Tym razem włączyliśmy się w akcję dotyczącą ograniczenia użycia plastiku.

♻️♻️♻️♻️

? Bottle Spirit Polska to uczestnicy tegorocznej olimpiady Zwolnieni z Teorii, ale przede wszystkim młodzi ludzie, którzy wierzą, że dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu problem zanieczyszczenia świataplastikiem da się przynajmniej częściowo rozwiązać. Stawiają sobie za cel rozpowszechnianie idei recyklingu oraz uczenia, że istnieją alternatywne rozwiązania dla kupowania kolejnej wody w plastikowej butelce. Mają przy tym głęboką nadzieję, że ich działania i mobilizacja przyczyni się do postawienia maszyny do wymiany butelek PET, która byłaby istotnym krokiem w walce o lepsze przyszłe życie Polaków.

? Kierując się ideą szerzenia świadomości społecznej grupa Bottle Spirit Polska współpracy z Gdynia InfoBox zaplanowała wydarzenie społeczne.

?Dnia 11 maja 2019 roku grupa Bottle Spirit Polska wraz ze wszystkimi sponsorami, patronami i ludźmi, którzy zgodzili się wesprzeć projekt zaprasza wszystkich chętnych na wydarzenie na terenie Infoboxu w Gdynia.

? Start: godzina 10:00

? Na osoby, które przyniosą ze sobą zużyte plastikowe butelki czekają nagrody.

WSTĘP NA WYDARZENIE JEST DARMOWY!

W planie:
? warsztaty
? pralekcje
? konkursy z nagrodami
? występy muzyczne
? możliwość porozmawiania z interesującymi ludźmi i poszerzenie swojej wiedzy w zakresie recyklingu i nie tylko!
Nie zabraknie oczywiście poczęstunku ?

Aby być na bieżąco śledz Bottle Spirit Polska już teraz!