Lato zaczyna się w Gdyni.

Instagram

Cudawianki/Plac Cudów

Plac Cudów

Detale

Czas: 22 czerwca 2019 11:00 - 21:00
Miejsce: Gdynia Film Centre, plac Grunwaldzki, Gdynia
Organizator: CudaWianki

Plac Cudów

Co będzie się działo?

 

01.CUDAWIANKOWY FITNESS| 11:00 – 12:30
Sezon plażowy w pełni! Co zrobić by zachować i zdrowe ciało i ducha nie kwitnąc w siłowni? O zbawiennym wpływie treningu na świeżym powietrzu opowie Kamila Krzeska – trójmiejska trenerka personalna, która podczas wydarzenia zabierze wszystkich chętnych na intensywny, choć przyjemny marszobieg!
Prowadzenie: Kamila Krzeska – http://www.kamilakrzeska.pl

02.NIECIERPLIWE BĘBNIENIE| 12:00 – 18:00
Zagraj na bębnie, zrób swój instrument (czuringi dla dzieci i dorosłych) i zanurz się w ogrodzie dźwięków  – mis, gongów, didgerydoo. Wspólnie zrobimy hałas i damy upust swojej pasji twórczej.
Prowadzenie: Studium Instrumentów Etnicznych

03.PRYWATNA MAPA SKARBÓW| 12:00 – 18:00
Każdy marzy o odnalezieniu pirackiego skarbu. Podczas naszych warsztatów dzieci będą mogły zaprojektować własne mapy skarbów. Postarzymy papier herbacianą esencją, ukryjemy wskazówki, które objawiają się nad ogniem i w mrozie, oznaczymy nasze skarby i miejmy nadzieję, że ktoś je kiedyś znajdzie.
Prowadzenie: Fundacja A Może By…

04.CUDAKINO| 18:00 – 21:00
Kino pod chmurką, to wyjątkowa sprawa, tym bardziej kino w Gdyni o Gdyni. Czeka nas filmowa ilustracja gdyńskiej architektury i udział naszego miasta w kinematografii. Opowieść ilustrowaną filmem snuć będzie prof. Krzysztof Kornacki z Uniwersytetu Gdańskiego, a jego historię zamknie pokaz filmu „Gdynia. Moje Miasto”.

05.CUDA MAPPING | 13:00 – 17:00

Dajemy nura w świt wykreowany ze świateł, laserów i sztuki graficznej. Sprawdzimy co wychodzi z oka rzutnika, jak mapping wpływa na współczesną sztukę i jak wykorzystać go marketingowo.
Prowadzenie:Paweł Ślagowski

Miejsce: Gdyńskie Centrum Filmowe Galeria
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – info@cudawianki.eu