BODYART

PARK CUDEÓW - BODYART

Miejsce: 
Czas: dwie sesje - 13:00 i 15;00
Prowadzenie: instruktorzy HavanaSi!

Jeśli wciąż poszukujecie swojego sposobu na wyciszenie i poprawienie ogólnej kondycji ciała, proponujemy Wam zajęcia BodyART. Jest to fuzja siły ciała i umysłu (body&mind) prowadząca do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii. Jeśli joga wydaje się Wam niezbyt dynamiczna, bodyART z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Jest jednym z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, formą fitness z nurtu Body and Mind, został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera – jednego z najbardziej popularnych i uznanych prezenterów fitness na scenie międzynarodowej. bodyART® to wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

To wyjątkowy trening. Trening ciała i ducha. Niesamowicie wpływa na nasze mięśnie, stawy, powięź, a także wzmacnia naszą pokorę, dodaje siły umysłu.
Uczy świadomości na wielu płaszczyznach. Pokazuje mocne i słabe strony. Mobilizuje do pracy. Inspiruje. Stale się rozwija i rozprzestrzenia na cały świat.
Misją treningu bodyART® jest pomoc ludziom w spełnianiu ich marzeń, pragnień, a także dbanie o ich zdrowie fizyczne i psychiczne.